Neteller

Neteller Kuruluşu ve Kullanımı Hakkında Genel Bilgi

1999 yılında kurulumu tamamlayan PaySafe limited şirketi neteller Türkiye için bir alternatif olarak online ödeme yöntemi sunar. Yani online olarak alışveriş yapabileceğiniz ve aktif bir şekilde kullanabileceğiniz sanal kart olarak tanımlanabilir.

Kullanıcılarına paralarının gitmesini istedikleri yere güvenli ve gizli bir şekilde iletilmesi konusunda yardımcı olan bir şirkettir. Geleneksel olarak yöntemlerin kullanılmadığı durumlarda ödeme kabul etmeleri ve ödeme yapabilmeleri için bir seçenek olarak sunulur.

Dünya üzerinde birçok kişi ecopayz nasıl alınır gibi sorular ile karşı karşıya kalır. Bu durumda aynı işlemlere sahip olan neteller de bir üyelik aşamasını tanımlanmasını isteyecektir. Yüzlerce web sitesine ödeme yapmak ya da ödeme almak için genel olarak dünya genelinde neteller kullanılır. Doğrudan hesaplara bağlanması durumunda mastercard satış noktası, online konum ve atm üzerinden erişim sağlayabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Neteller İle Para Transferleri Nasıl Olur?

Siz de neteller kullanıcı değilseniz yani bir üyeliğiniz yoksa; dünya üzerinde dilediğiniz herkese anında para gönderebilirsiniz ya da para kabul edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey neteller giriş sayfasını internet sağlayıcınızın alan adına yazmanızdır. Daha sonrasında para gönder butonuna tıklamalısınız. Açılacak olan sayfa içerisinde size ücretsiz üye olmanız istenecektir. Üyelik işlemleri oldukça kısa ve kolaydır. Anında üye olabilmeniz için ilk yapmanız gereken şey; aktif ve güncel olan bir e – posta adresi yazmanızdır.

Sizin için tasarlanan bölüm içerisinde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Kişisel bilgilerinizin doğru olması durumunda hesabınızı aktif edeceksiniz. Örneğin hesabınıza erişim sağlayamadığınız zamanlarda, parolamı unuttum seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Diğer tüm site içerisinde olduğu gibi youwin şifremi unuttum durumunda da parolanızı hemen yenileyerek hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Sizden istenecek olan kişisel bilgiler arasında isim ve soy isim olacaktır. Bu kısmı doldurmanız durumunda doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak yazmanız gerekecek. Ardından cinsiyet ve adres kısmını da doldurmanız istenecektir. Tüm bu bilgileri doldurduktan sonra artık neteller kullanıcısı olabilirsiniz.

Neteller ile para gönderme aşamasında ekstra olarak paysafe grubunun bir parçası olan Skrill para gönderme yöntemini kullanabilirsiniz. Bunun için doğrudan bir banka hesabınıza kolay ve güvenli şekilde göndereceğiniz paranın hesap numarasını ve bilgilerini iyi bilmeniz gerekir.

Online olarak yapacak olduğunuz para gönderme aşaması için para gönderme tutarını ve ülkeyi seçmeniz gerekir. Ardından banka hesabınızı ya da kredi kartınızı kullanarak para gönderme işlemini tamamlamış olacaksınız. Skrill para yatırma işlemi 1 ile 2 iş gün içerisinde gerçekleşir.

Skrill Ne İşe Yarar?

Genel olarak skrill kullanan siteler arasında bahis, ticaret, oyun ve alışveriş siteleri yer alır. Ücretsiz bir şekilde açılacak olan hesap sonrasında bir skrill cüzdanı oluşturacaksınız. Bütün ödeme bilgilerini bu cüzdan içerisinde toplamanız gerekir. Üyelik aşaması için yazacağınız tüm bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekir. 40 çeşit para birimi bu yöntem arasında yer alır.

Sizin için uygun olan para birimi arasında karar vermeniz durumunda artık hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bankadan yüklü para çekmek için de skrill hesabınızı ya da neteller hesabınızı kullanabilirsiniz. Sistem içerisinde yer alan kayıtlı kartlar ya da hesap hareketlerinizi kullanmanız durumunda hızlı bir şekilde ödeme yöntemleri ile paranızı ödeyebilirsiniz.

Tüm para yatırma işlemleriniz dışında skrill den para çekme seçeneği de mevcuttur. Bunun için daha öncesinde bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesabınızı oluşturmanız durumunda Skrill hesabınızdan banka hesabınıza aktarım yapabilirsiniz. Böylece dilediğiniz banka ya da ATM üzerinden paranızı çekebilirsiniz.

Skrill hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız; iletişim kısmında yer alan butona tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece skrill Türkiye iletişim seçeneğini kullanarak tüm sorularınıza yanıt almış olacaksınız.

Skrill Karta Nasıl Sahip Olabilirim?

Paysafe grubu içerisinde yer alan birçok firma arasında; neteller bulunur. Skrill karta sahip olacağınız gibi bu karta da anında erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz neteller Türkiye iletişim sayesinde tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ya da banka kartınız ile hesabınıza para yüklemek için birkaç adım bulunur. Bu adımları sırası ile izlemeniz durumunda skrill kart doğrulama aşamasını da tamamlamış olacaksınız. İlk olarak skrill hesabınız içerisinde yer alan ve sol tarafta bulunan para yatır butonuna tıklamanız gerekir. Kullanmak istediğiniz bir kartı seçmeniz durumunda kart güvenlik kodunu sizden istenen boş alana yazmanız gerekir. Yazacak olduğunuz kartın aktif ve güncel olduğuna dikkat etmelisiniz. Daha sonra devam butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Bir sonraki adım içerisinde yüklemek istediğiniz tutarı girmeniz istenecektir. Ayrıca parayı neden yükleyeceğinize dair küçük bir açıklama yapmanız gerekir. Açıklama sonrasında devam butonuna tıklamanız ile diğer sayfaya yönlendirileceksiniz. Tüm bu aşamaları eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda skrill kart nasıl alınır sorusuna yanıt almış olacaksınız.

Para yükleme aşamasında yükleme işlemlerinin detayları ekran üzerinde görüntülenecektir. Eğer onay veriyorsanız onayla butonuna tıklamanız durumunda para yatırma işlemini tamamlamış olacaksınız. Sistem içerisinde kayıtlı bir kartınız bulunmuyor ya da mevcut kart dışında başka bir kartla işlem yapmak istiyorsanız kart ekle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni bir kart ekleme aşamasında ise; kartınızın numarasını, güvenlik kodunu ve son kullanma tarihini doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

Tüm bu işlemler sonrasında gelecek ödemeler içerisinde kullanacağınız kartınızı tekrar girilmesine gerek olmasını istemiyorsanız kart ekle ve devam et butonuna tıklamanız gerekir. Bazı kartların özellikleri arasında 3 D güvenlik kodu bulunur. Kartınızda 3 D güvenlik kodu yer alıyorsa, sistem sizi ek bir doğrulama sayfasına yönlendirecektir. Sistem içerisindeki hesabınızda en fazla 10 tane aktif olarak ya da kaldırmış olduğunuz kartlar bulunabilir. Hızlı para yatırma ya da gönderme işlemleri için skrill hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skrill İle Hangi Oyunlara Para Yatırabilirim?

Güncel olarak oynanan neredeyse tüm oyunlar içerisinde skrill ile ödeme yapma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunların yanında LOL olarak bilinen moba oyunu için de ödeme yapabilirsiniz.

Yeni özellikler ya da karakterinize ekstra araçlar alacaksanız ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih etmeniz durumunda skrill seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bunun için ek olarak hesabınız ile league of legends e posta doğrulama aşamasını tamamlamanız gerekir.

Doğrulama aşaması için üyelik bilgilerinize erişim sağlamalısınız. İlk kayıt aşamasında sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda lol kimlik doğrulama hizmetine erişim sağlayabileceksiniz. Dilediğiniz ödeme yöntemi ile hesabınıza erişim sağlamanız durumunda artık karakterinize ya da oyuna ait her şeyi satın alabileceksiniz.

İlk olarak skrill kartınıza para yatırma işlemini tamamlamanız gerekir. Herhangi bir para yatırma yöntemini seçmeniz ve para yatırma işlemleriniz için hesabım bölümüne giriş yapmanız gerekir. Her para yatıma işlemi için uygulanan ücret ve yatırabileceğiniz en yüksek tutar da sistem üzerinde belirtilecektir.

Comments are closed.